Klassmed Medikal Türkiye genelinde 81 ile teknik destek hizmeti verilebilecek bir organizasyon yapısına sahiptir. Bölgesel teknik destek hizmetlerinde, kurumlar ilgili destek hattımızı arayarak ilgili lokasyonlarda destek hizmetleri seçeneklerinden yararlanabilmektedir.

Firmamız bünyesinde MARKA ayırt etmeksizin tüm Alexandirate System, Diode System, IPL System ve diğer grup cihazlara da servislik verilmektedir.

DIODE BAŞLIK VE BAR DEĞİŞİMİ

Tüm model ve marka diode lazer cihazı başlık temini ve bar değişimi uzaman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

IPL POWER TAMİRİ

IPL Power ünitelerinin ve ekran kartlarının tamiri tarafımızdan yapılmaktadır. Bilgisayar kontrollü arıza tespit cihazları sayesinde arıza bulma daha kısa zamanda yapılmaktadır.

LAZER GENEL BAKIM

Tüm Lazer sistemleri ve diğer salon ekipmanları için ister sözleşmeliister servis talep doğrultusunda cihaz bakımları,su değişimi,su filtresi değişimi mümkünse yerinde değilse servis merkezinde yapılmaktadır.

IPL LAMBA DEĞİŞİMİ

Firmamız bünyesinde Heraus Firstlight ve Amerikan olmak üzere 3 tip lamba kullanılmaktadır. Prensip gereği kalitesiz üretim lamba kullanılmamaktadır.

DİODE POWER TAMİRİ

Diod Power ünitelerinin ve ekran kartlarının tamiri tarafımızdan yapılmaktadır. Bilgisayar kontrollü arıza tespit cihazları sayesinde arıza bulma daha kısa zamanda yapılmaktadır.

SOĞUK HAVA ÜFLEME IPL CİHAZ TAMİRİ

Tüm hava üfemeli IPL cihazların başlık temini, power kart tamiri, ekran tamiri, lamba değişimi, kontur yükleme, şifre kaldırma, soğutma ünitesi tamiri uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bilgisayar kontrollü arıza tespit cihazları sayesinde arıza bulma daha kısa zamanda yapılmaktadır.

LAZER ÜNİTLERİ ŞİFRE KALDIRMA VE KONTUR YÜKLEME

Tüm lazer üniteleri şifre kaldırma ve kontur yükleme işlemi uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

ALEXANDIRATE CHAMBER DEĞİŞİMİ

Alexandirate system cihazların chamber değişimleri özel kontrol cihazları ile kalibrasyonu yapılarak garantili bir şekilde teslim edilmektedir.

IPL BAŞLIK TAMİRİ

Tüm marka model IPL cihazları için başlık tamiri ve yeni başlık. Tüm modeller için uyumlu SHR başlık tarafımızdan temin edilmektedir.

ALEXANDIRATE SYSTEM POWER TAMİRİ

Alexandirate power ünitelerinin ve ekran kartlarının tamiri tarafımızdan yapılmaktadır. Bilgisayar kontrollü arıza tespit cihazları sayesinde arıza bulma daha kısa zamanda yapılmaktadır.